Kështu i kalon të dielat Capital T

 

Capital T është shumë aktiv edhe të dielave.

Capital T është shumë i dashur për publikun dhe jo vetëm për projektet e qëlluara muzikore të cilat i publikon, shkruan lajmi.net.

Kapo veçohet edhe për anën e tij të bamirësisë andaj ky është një plus i madh që publiku ta duan akoma më shumë.

Përkundër të gjitha angazhimeve ai kohën e lirë e kalon duke ushtuar, andaj i do të dielat. Së fundmi e ka publikuar një foto në Instastory, imazh të cilin e ka realizuar në palestër.

”Të dielat janë ditët më të mira”, ka shkruar Capital T pranë fotos./Lajmi.net/