Kështu nisi dita për Almedën dhe Tolgën

Almeda Abazi dhe Tolgahan Saiysman janë çift shumë i dashur për publikun.

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman që në mëngjes publikuan një video nga vetura, shkruan lajmi.net.

Çifti duket se filluan mëngjesin e hershëm me angazhime rreth punës, ndërsa dukeshin shumë bukur përkrah njëri-tjetrit.

Kujtojmë që Almeda dhe Tolga gjatë vitit 2019 do të bëhen prindër për herë të parë, kjo ngase Almeda është në pritje të ëmbël. /Lajmi.net/