Kështu po duket pak ditë pas lindjes Loredana Zefi

Loredana Zefi para pak ditëve u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe reperi nga Ferizaji, Mozzik u bënë prindër të një vajze të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Hana, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja shqiptare është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, imazhet e së cilës komentohen vazhdimisht.

Në një të fundit, Loredana shfaqet tejet atraktive edhe pse pa grim që duket se po rikthehet në formën e duhur pas shtatzënisë.

Poashtu këtë vit bashkëshortja e Mozzik solli disa projekte që u pëlqyen nga publiku.