Kështu reaguan Blero dhe Afrona kur u pyetën se kush prej tyre kërkon vëmendje mediatike

  Blero dhe Afrona janë përballur me disa pyetje interesante së fundmi në ‘Mirage’.      

Këngëtari Blero ishte mysafiri i radhës në emisionin ‘Mirage’ bashkë me të fejuarën e tij Afrona Dikën dhe zbuluan shumë të pathëna, shkruan lajmi.net.

Dyshja u pyetën se kush prej tyre kërkon më shumë vëmendje mediatike dhe reagimi i tyre nuk duhet humbur.

Në vazhdim ua sjellim intervistën e plotë ku ata flasin për Teuta Krasniqin dhe dasmën që do ta kenë në vitin 2019.

A do të jetë Teuta e ftuar në dasmën e Bleros dhe Afronës dhe kush prej tyre shihet më shpesh me të i mësoni në vazhdim./Lajmi.net/