Kështu ‘sfidon’ të ftohtit Lori Hoxha

Lori Hoxha është një nga femrat më të komentuara në vendin tonë.

Ajo njihet edhe si një blogere ku të shpeshta janë edhe publikimi i imazheve provokuese nga ajo, shkruan Indeksonline.

Në një imazh që ajo ka postuar së fundi, Lori ka ‘sfiduar’ të ftohti duke u shfaqur në të shkurta.

Është këtë herë trashëgimtarja e Top Channel dukej atraktive dhe mjaft seksi.