Kështu uron Learta vjehrrën për ditëlindje

Shyhrete Behluli po feston sot ditëlindjen e saj.

Learta Jakupi është reja e Shyhretes, tashmë e njohur dhe e dashur për publikun.

Learta tani njihet si këngëtare e muzikës klasike, si dhe me dyqanin e saj të fustanave.

Sot përmes një postimi ajo ka uruar vjehrrën e saj për ditëlindje. “Gëzuar ditëlindjen Mami, të kemi zemër”- ka shkruar Learta.