Këtë imazh nga pushimet në Tajlandë të Shkendës nuk e keni parë

 

Është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë.

Fjala është për këngëtaren nga Gjilani, Shkenda Dubova e cila di si t’i mbajë aktiv fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një imazh në InstaStory nga pushimet në Tajlandë ku ishte para ca muajve me shoqen e saj të ngushtë.

Këngëtarja, Dubova duket tejet në formë dhe me këso imazhesh nuk ka dyshim se tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Loading poll ...

Nga ky pushim ajo realizoi edhe një video për emisionin “Mirage”, që mund ta shihni më poshtë. /Lajmi.net/