Këtë nuk e dinim, Edona Llalloshi më në fund zbulon të vërtetën

Edona Llalloshi është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram e cila tregon të vërtetën rreth vendlindjes së saj pasi i thanë se është nga Obiliqi, shkruan lajmi.net.

“Një kuriozitet e dëgjova në radio që unë paskam lindur në Obiliq. Nuk qon peshë për mua kjo… por për hir të së vërtetës për të gjithë ata që nuk e dinë unë kam lindur dhe jam rritur në Prishtinë”, ka shkruar Llalloshi.

Nga ana tjetër, Llalloshi po vazhdon të jetë aktive në prurje muzikore.