Këto imazhe të ‘zjarrta’ të Rina Balajt nuk duhet të lini pa parë

 

Rina Balaj është një nga reperet më të reja e më seksi shqiptare.

Reperja nga Istogu, së fundmi ka publikuar disa fotografi në të cilat duket mjaft e ‘nxehtë’, shkruan lajmi.net.

Me fustanin e shkurtër dhe flokët e kuqe, Balaj u shfaq mjaft në formë, madje ky stil i flokëve i shkon majft shumë asaj.

Rina aktualisht është duke punuar në projekte të reja ndërkohë që po shijon suksesin e këngës së fundit “Ilegal”.

Ky projekt i saj në platformën YouTube numëron tetë milionë shikime. /Lajmi.net/