Kida dhe stili i saj i veçantë

 

Dje u bë i ditur lajmi se Kida u largua nga grupi “On Records”.

Orhidea Latifi apo Kida prej vitesh ka qenë pjesë e grupit “On Records”, me të cilin dje përfundoi kontratën, shkruan lajmi.net.

Por, Kida vazhdon të jetë aktive me projekte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore përreth trojeve shqiptare.

Mbrëmë, ajo ka qenë e pranishme në një koncert e cila mahniti të gjithë me pamjen gjersa u shfaq me plot stil.

“Ka je”, mbetet projekti i fundit i saj i publikuar vitin që e lamë pas. /Lajmi.net/