Kim dhe Kanye në heshtje blejnë një ndërtesë në Miami për 14 milionë dollarë

Ata festuan në shtëpinë e tyre gjigante në Hills Hidden, të Kalifornisë.

Kim Kardashian dhe Kanye West duket se pasurive të tyre të patundshme po ia shtojnë edhe një ndërtesë, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Thuhet se çifti së fundi rënë dakord të blejnë një njësi në ndërtesën e famshme të “Faena”, në Miami.

Kjo njësi banimi është 4700 metra katrorë dhe thuhet se posedon katë dhoma gjumi, pesë banjo dhe tarracë.

Duket se Kim ka shënuar një marrëveshje të mirë, pasi çmimi fillestar i saj në treg ishte 15.5 milionë dollarë. /Lajmi.net/