Kim gjysmë e zhveshur në vaskë, nuk i reziston as Enca Haxhia

  Kim Kardashian së fundi ka realizuar fotosesion gjysmë e zhveshur në vaskë.      

Kim Kardashain këto imazhe i ka realizuar në kuadër të kampanjës së linjës së re të produkteve të saj të grimit, shkruan lajmi.net.

Një prej tyre, bukuroshja e ndau me ndjekësit në Instagram, në të cilën shfaqet tejet e ‘nxehtë’.

Në mesin e shumë komenteve, nuk ka munguar as komenti i Enca Haxhisë, e cila ishte mahnitur nga bukuria e Kimit.

Për ndryshe, Kim Kardashian është nënë e tre fëmijëve dhe pritet që së shpejti të bëhet nënë për herë të katërt. /Lajmi.net/