Kim Kardashian me stil të ri të flokëve, balluket i shkojnë shumë

 

Kim Kardashian ka luajtur shpesh me ngjyrat e flokëve por edhe balluket po i shkojnë.

Kim Kardashian ka vendosur që ta ndryshoj stilin e flokëve për fotosesionin e fundit të cilin e ka realizuar si zakonisht në kuadër të reklamës për produktet e saj kozmetike, shkruan lajmi.net.

Kim fotot i ka postuar në Instagram dhe duket tejet seksi e grimuar deri në detaje.

Kësaj radhe ndryshe nga herët e tjera, zeshkania seksi nuk është zhveshur për të tërhequr vëmendjen./Lajmi.net/