Kim Kardashian pjesë e klipit provokues të Paris Hilton

Paris Hilton dhe Kim Kardashian bëhen bashkë për një videoklip.

 

Paris Hilton dhe Kim Kardashian bëhen sërish bashkë për një bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Ato kanë qenë mike për shumë vite, dyshja tani janë rikthyer duke paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

“Të pasmet e shoqes sime të ngushtë”, titullohet projekti siç la të kuptohet Paris në shkrimin e një video të postuar në Instagram, ditë më parë. /Lajmi.net/

   
 
  
 
  
  
 
 
  
  
 
  View this post on Instagram 
 
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
 
 
  
  
  
 
 

 

 So fun shooting this video with @parishilton for her new song #BestFriendsAss ?? 

A post shared by   Kim Kardashian West  (@kimkardashian) on