Kim Kardashian vjen e ‘nxehtë’ nga pushimet në Bali

 

Kim Kardashian ka sjellë disa imazhe nga pushimet e javës së kaluar në Bali.

Kim Kardashian në kuadër të “Keeping Up With Kardashian” solli pamje nga pushimet në Bali, shkruan lajmi.net.

Pas përfundimit të emisionit, Kim publikoi disa imazhe në Instagram, në të cilat u shfaq ‘e nxehtë’ nga pushimet në Bali.

“Sonte në KUWTK ne shkuam në Bali, por jam kthyer nga pushimet javën e kaluar. Është një nga vendet më të bukuar që kam vizituar dhe do ta sjell Kanyen ta përjetojë kultueën dhe ndjenjën e të qëndruarit në Bali, vendi më i qetë në botë. Këtu janë disa fotografi nga udhëtimi im”, ka shkruar Kim.

Për ndryshe, Kim Kardashian është e angazhuar në biznesin e produkteve të grimit. /Lajmi.net/