Kjo është arsyeja përse Albatriti i mungoi një kohë skenës

Albatrit Muçiqi ka pak ditë që është rikthyer me një projekt të ri muzikor, ndërsa tani tregon përse i ka munguar skenës.

Albatrit Muçiqi ishte i ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka folur për ndjenjën e të bërit baba i binjakëve dhe po ashtu edhe për projektin e fundit.

Kur jemi tek kënga e re “Nuk e meriton”, ai tregoi edhe arsyen përse i mungoi skenës muzikore për një kohë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Albatrit Muçiqi.