Kjo është arsyeja që Fisnikët nuk preferojnë të marrin pjesë në festivale

Kjo është arsyeja që Fisnikët nuk preferojnë të marrin pjesë në festivale

 

Agimi i grupit Fisnikët tregon arsyen përse nuk marrin pjesë në koncerte.

Fisnikët dhe Ertila Koka ishin të ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ata zbuluan detaje rreth projektit të fundit, madje treguan se si erdhi deri tek ky bashkëpunim.

Loading poll ...

Agimi nga Fisnikët tregoi arsyen se përse nuk preferojnë të marrin pjesë në koncerte dhe a mund t’i shohim në ndonjë të tillë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni për çka është fjala. /Lajmi.net/