Kjo është dhurata e veçantë që e pranoi sot Gold AG

 

Gold AG ka marrë një dhuratë të këndshme nga dy persona të veçantë.

Gold AG ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave ka zbuluar dhuratën që pranoi, shkruan lajmi.net.

Reperi po qëndron në Zvicër, atje mori dhuratën e veçantë nga dy fansa të tij, Rihana dhe Erblini.

“Rihana edhe Erblini ma kan bo ka një dhuratë ❤️”, ka shkruar ai mbi imazhet që postoi në Instagram.

Loading poll ...

Për ndryshe, “Ushtria e Kosovës” titullohet projekti i fundit nga Gold AG në duet me Kastriot Tushën. /Lajmi.net/