Kjo është e dashurua e ish bashkëshortit të Adriana Matoshit – “Sases”

Aktorja Adriana Matoshi dhe aktori Albert Sylejmani u lidhën së bashku në moshë të re.

Aktorët nga Gjilani e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë dhe sjelljen në jetë tre fëmijë, që tashmë janë rritur, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse konsideroheshin si çift i lumtur e që kuptoheshin shumë mirë mes vete, Adriana dhe Alberti arritën në një pikë sa ti ndanin një herë e përgjithmonë rrugët e tyre.

Adriana është shumë e angazhuar në aspektin profesional dhe sa i përket jetës private, duket se nuk ka ndonjë lëvizje, shkruan “Kosovarja”.

E, ish bashkëshorti i saj tashmë ka krijuar një lidhje të re dashurie. Kjo në foto, është e dashura e re e ish burrit të Adriana Matoshit, e njohur së fundit si “Sasa” e “O sa mirë”./Kosovarja/