Kjo është femra seksi që ia ka realizuar foton lakuriq, Alban Ramosajt

 

Alban Ramosaj para pak minutash e ka publikuar një foto në të cilën u shfaq 100% lakuriq.

Këngëtari Alban Ramosaj e ka publikuar një foto lakuriq në Instagram dhe ky imazhi mori vëmendjen e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Pas fotos 100 lakuriq fshihet vajza seksi me të cilën Albani po i kalon pushimet në Indonezi. Vajza me emrin Anada Nikollari me gjasë është e dashura e tij mirëpo këngëtari nuk ka folur akoma asgjë rreth kësaj çështje./Lajmi.net/