Kjo është vjehrra e Kemalit, nëna e Fahriye Evcen

Që të dy janë aktorë të njohur dhe shumë të kërkuar në kinematografinë turke, të cilët i kemi parë në shumë role, shkruan Kosovarja.

Kemal dhe Fahriye janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë të një djali, siç kanë raportuar mediet turke.

 

Fahriye është tejet e lidhur me familjen dhe në imazhin që do të shihni në vazhdim, një gjë është e qartë se Kemali ka një super vjehërr.

Për këtë e dëshmojnë imazhet./Kosovarja/