Kjo këngëtare e njohur bëhet nënë për herë të tretë

 

Këngëtarja, Jessica Simpson bëhet nënë për herë të tretë.

Jessica Simpson dhe bashkëshorti Eric Johnson mirëpritën një vajzë të quajtur Birdie Mae të martën, njoftoi nëpërmjet mediave sociale të mërkurën, shkruan page six transmeton lajmi.net.

Simpson kishte një shtatzënie të vështirë me një rast të keq të këmbëve të fryra dhe një hospitalizim për bronkit.

Lajm i saj për fëmijën erdhi vetëm një vit pasi ajo i tha Ellen DeGeneres se “asgjë nuk do të hyjë në mitrën e saj” përsëri.

Loading poll ...

Ky është fëmija i tretë për Simpson, 38 vjeçe dhe Johnson, 39 vjeç. Pakoja e tyre e re e gëzimit bashkohet me motrën Maxwell Drew, 6 vjeç dhe vëllain Ace Knute, 5 vjeç. /Lajmi.net/