Kjo video e bëri me lot Bebe Rexhën

Bebe Rexha ka publikuar një video emocionuese. Bebe Rexha ka postuar në Instagram një video, të cilën ia kishin përgatitur disa nga fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Në atë video, disa fansa të flaktë të këngëtares kanë treguar dashurinë që kanë për këngëtaren.

“Nuk mund të gënjej. Po qaj. Nuk mund të besoj që unë bëj muzikë dhe ju kam juve njerëz. Ju më bëni të vazhdoj, ju jeni drejtuesit e mi, ju më jepni diçka për të jetuar. Faleminderit që më jepni kuptim në jetën time”. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Loading poll ...

I can’t lie. I am literally in tears. I can’t believe that I get to make music and have you guys. You keep me going, you are my drive, you give me something to live for. Thank you for giving meaning to my life. Xoxoxoxoxoxo bebe

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on