Klaudia Pepa publikon video duke kërcyer, reagimi i Albi Nakos do ju befasojë

 

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa tashmë prej vitesh ka vazhduar karrierën e saj në Itali.

Klaudia është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale ndërkohë që imazhet e saj komentohen vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Por, ajo që tërhoqi vëmendje së fundmi është komenti i Albi Nakos, ish-bashkëshortit të Klaudias në videon e balerinës.

Meqë Albi ishte profesori i Klaudias, ai i ka lënë disa duartrokitje asaj duke treguar pëlqimin e tij ndaj kësaj koreografie.

Duhet theksuar se, Albi po përflitet se është në lidhje me bukuroshen shqiptare, Alba Hoxha. /Lajmi.net/