Klea Huta me imazhe të reja, shfaqet mahnitëse

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Klea Huta është ndër fytyrat më të ëmbla të ekranit.

E njohur për sharmin, ëmbëlsinë dhe bukurinë natyrale ajo çdo herë vjen me shume stil dhe atraktive, shkruan Indeksonline.

Edhe në fotografit që ka publikuar së fundi, zeshkanja seksi ka mbuluar ballinën e revistës ‘Star People’.

Joshëse dhe më ndryshe se herët e tjera u paraqit këtë herë moderatorja e njohur.

Ndryshe, Klea Huta është e përfolur edhe për lidhjen e saj më kantautorin, Elgit Doda.