Kokë e këmbë të dashuruar, Fero dhe Arbenita vijnë me foto të re

 

Momentalisht janë një nga çiftet më të reja në showbizzin shqiptar.

Fjala është për reperin nga Gjilani, Feron dhe të dashurën e tij, Arbenita Ismajlin e cila jeton dhe vepron në Angli, shkruan lajmi.net.

Meqë Arbenita është aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjete sociale, imazhet e saj tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Edhe pse rrallë, Ismajli postoi foto me të dashurin të cilët vijnë më në formë se kurrë. “Natën”, ka shkruar ajo.

Fero për Arbenitën gjatë një interviste u shpreh se janë vetëm ‘shokë e shoqe’, por që imazhet e thonë të kundërtën. /Lajmi.net/