Komenti ‘epik’ i Gjikos në foton e Elitës, shikojeni çfarë i shkruan

 

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, por nuk mungoi komenti i Gjikos.

Elita Rudi ka postuar një fotografi, në të cilën shihet bashkë me moderatoren Kaltrina Mikushnica, shkruan lajmi.net.

“Tu qit bast cila ka me lind ma heret”, ka qenë mbishkrimi që Elita ia ka lënë fotos.

Nuk ka munguar komenti i Gjikos, i cili meqë Elita gjendej në një restaurant, ka shkruar me shaka “Grujo mos ha shume djegs”.

Për ndryshe, çifti Elita dhe Gjiko po presin që së shpejti të bëhen prindër për herë të parë. /Lajmi.net/