Komshinjtë e bëjnë nervoz Eliza Hoxhën, kështu ua ktheu ajo

 

Komshinjtë e saj së fundmi e kanë bërë nervoz këngëtaren Eliza Hoxha e cila nuk nguroi ta bëjë këtë veprim.

Këngëtarja Eliza Hoxha në Instagram me ndjekësit e ka ndarë një fakt i cili e ka penguar shumë, shkruan lajmi.net.

Dikush nga komshinjtë e saj i ka lënë mobiliet e vjetra në koridor, kështu duke e pamundësuar qarkullimin e lirë. E pikërisht ky fakt e ka bërë Elizën që të reagoj.

”Nuk mundemi me u anku qe s’jemi mikepritesa…edhe hymjet me mobile i kemiiiii ? Kryesorja te rejat i ka shti mrena e keto qe tre dite rrijne ne korridor dhe e pamundesojne levizjen e njerezve. Arsyetimi: pse c’ka po te pengojne? I hjekim kur te mundemi…sigurisht”, ishin fjalët e saj./Lajmi.net/