Kosova apo Shqipëria kualifikohet në “Euro 2020”? Përgjigjen qytetarët

 

Qytetarët kanë treguar se a janë optimistë në kualifikimin e Shqipërisë dhe Kosovës në “Euro 2020”.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët këtë javë kanë janë pyetur se kush mendojnë se do të kualifikohet në “Euro 2020”, Kosova apo Shqipëria, shkruan lajmi.net.

Ata kanë shprehur mendimet e tyre edhe lidhur me atë se kush prej futbollistëve është më premtues.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se cilat ishin përgjigjet e qytetarëve. /Lajmi.net/