Kourtney kopjon motrën, del në borë veç me bikini

  Kourtney Kardashian pozoi sikurse motra e saj me bikini, në mes të borës.      

Kourtney Kardashian ka befasuar të gjithë me veprimin e fundit, ajo u pozoi në mes të borës, pothuajse e zhveshur, shkruan lajmi.net.

Ajo kishte veshur një palë bikini, në të cilat ka theksuar format bombastike trupore, duke provokuar keq ndjekësit.

“Kopjova Kendall”, ka shkruar ajo mbi foto, e cila është pëlqyer dhe komentuar miliona herë nda ndjekësit.

Veprimin e tillë jo çdonjëri do ta bënte, megjithatë shikojeni se çfarë bëri Kourtney. /Lajmi.net/

                    View this post on Instagram                            

 

 Copied Kendall. 

A post shared by   Kourtney Kardashian  (@kourtneykardash) on