Ku i morri Tayna të gjitha këto para?

Shumë e dashur dhe një ndër emrat më të shtypur në showbzin shqiptar në vendin tonë.

Është e bukur, sharmante, dhe ambicioze. Tayna edhe përkundër provokimeve dhe skandaleve që po sjell po përmendet çdo herë e më shumë, shkruan Kosovarja.

Por, siç mësojmë, Tayna është edhe tmerrësisht e pasur, dhe jo më kot veshjet dhe prezantimet e saj janë gjithmonë në top formë.

Siç duket aq shumë është e pasionuar pas tyre, sa po i ruan me plot entuziazëm e fanatizëm në një kasafortë, madje në një vend të sigurt të cilat janë të pasmet e saj.

Loading poll ...

Epo, mos u bëfsh e famshme sepse kjo të pret. /Kosovarja/