“Ku jam?” pyet Nikollë Nikprelaj

Kohëve të fundit iu është shtuar tej mase aktivimi në rrjetet sociale.

Këngëtari i mirënjohur, Nikollë Nikprelaj, i cili gëzon një jetë jashtëzakonisht luksoze, nuk po ia lë fare keq udhëtimeve, duke shijuar vende nga më të ndryshmet, shkruan Kosovarja.

Ishte Dubai, vendi ky turistik, dhe shumë i frekuentuar, që u vizitua edhe nga ky këngëtar, e së fundmi duket se po kalon ditët më ët mira me familje në shtëpi.

Ndonëse është tejet i lirë nga angazhimet muzikore tani për tani, ai nuk po heziton aspak që të na tregojë secilën përditshmëri të tij.

Së fundi, u shfaq i shoqëruar nga qeni i tij, por ishte një detaj nga ai që habiti të gjithë, teksa pyeti “Ku jam”?

Të jetë vallë ndonjë shaka, apo si është puna me të? /Kosovarja/

Nikollë Nikprelaj

Publiée par Albania Viral sur Lundi 21 janvier 2019