Kur Afërdita Dreshaj merr rreze dielli, vjen joshëse në bikini

 

Afërdita Dreshaj momentalisht është në Miami.

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj po kalon kohë mjaft të mirë me motrën e saj në Miami, shkruan lajmi.net.

E natyrisht se imazhet seksi të Dreshajt nuk mungojnë ndërkohë që merr rreze dielli në këtë vend luksoz.

Afërdita ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj, Instagram gjersa shfaqet në një palë bikini të kuqe dhe duket në top-formë.

Loading poll ...

“Vitamina të detit”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Afërdita u martua me hokeistin çek, Jakub Kindl qershorin e vitit të kaluar. /Lajmi.net/