Kur e humbi virgjërinë Arta Elezaj?

Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Arta Elezaj, iu përgjigj pyetjeve provokative të intervistës më të shkurtër të Prive.

Kujt i frikësohet, a ka bërë para, a kujdeset në ushqim e kur e humbi virgjërinë, i kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme.