Kur e ka në plan të martohet? Flet Soni Malaj

 

Soni Malaj në ‘Mirage’ ka folur për jetën e saj private.

Këngëtarja Soni Malaj së fundmi ishte mysafire në emisionin ‘Mirage’ aty ku foli edhe për jetën e saj private, shkruan lajmi.net.

Soni ka treguar po ashtu se kur e ka në plan të martohet pasi qe tre vite është e fejuar me Klevin dhe sigurisht se fansave u intereson ta dinë se kur do të martohen çifti simpatik.

Në intervistën në fjalë ajo ka folur edhe për karrierën muzikore dhe pjesëmarrjen në edicionin e 57-të të festivalit të RTSH-së./Lajmi.net/

Loading poll ...