Kur Morena Taraku provokon fansat, ja çfarë ka postuar

 

Morena Taraku është mjaft aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Në llogarinë e saj, Instagram së fundmi ka publikuar një fotografi atraktive dhe mjaft provokuese, shkruan lajmi.net.

Në mes të Stambollit, Taraku pozon me plot stil e cila zbulon pak më shumë nga asetet e saja trupore bombastike.

Morena është zhvendosur në Turqi prej kohësh e cila atje po e zhvillon edhe karrierën e saj profesionale.

Loading poll ...

E sa i përket projekteve muzikore, e fundit këngë e lansuar nga ajo është “Dashni”, në duet me Sabri Fejzullahu. /Lajmi.net/