Kur Zanfina Ismaili provokon para pasqyrës veç me sytjena

 

Ka kohë që nuk ka qenë aktive dhe e angazhuar në muzikë.

Megjithatë, Zanfina Ismaili nuk ngurron të sjell imazhe të njëpasnjëshme në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net.

E së fundmi, ajo ka hedhur një fotografi në InstaStory teksa shfaqet para pasqyrës dhe vetëm me sytjena.

Zanfina shquhet për format e saja trupore, për të cilat komentohet më shpesh dhe këtë tashmë e vëreni më poshtë.

Loading poll ...

E në intervistën e fundit të dhënë për emisionin “Mirage”, ajo ka treguar se ka lënë pak më anash muzikën. /Lajmi.net/