Kush e emocionoi Arta Memedin?

Mbrëmë këngëtarja. Arta Memedi ka mbajtur një koncert në Gostivar.
Ajo në InstaStory ka hedhur disa video e cila shihet se si është pritur në prapskenë nga fansat e zjarrtë të saj, shkruan lajmi.net.

Në video, shfaqen fansat gjersa e përqafonin artisten dhe janë mjaft të lumtura që po takohen me të.

E nuk ka dyshim se edhe Arta është ndjerë tejet e lumtur për këtë pasi ka thënë disa fjalë: “Pa juve jam asgjë”.

Arta këtë vit është rikthyer me projekte të reja muzikore e cila gjithashtu ka pasur disa zënka me Taynën.