Kush ia hoqi mjekrrën Medës

Është ndër këngëtarët më të kërkuar të skenës dhe ngado që merr pjesë bën një atmosferë të mbahet mend, shkruan Kosovarja.

Kësaj here bashkë me Lulen kanë udhëtuar drejt Tailandës, destinacion ky i vizituar nga shumë emra të njohur të estradës këtë sezon të ftohtë.

E një gjë që habiti të gjithë është ndryshimi i Medës i cili shihet pa mjekërr.

E sigurisht një ndryshim të tillë ka kohë që nuk e kemi parë te këngëtari e për këtë tregon vet imazhi.

Loading poll ...

Shikojeni./Kosovarja/