Kush ja morri zemrën me një buzëqeshje Emina Çunmulajt

Emina Çunmulaj është një nga modelet më të famshme shqiptare dhe njëkohësisht mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo gjithmonë ndan postime të ndryshme për publikun nga jeta e saj private, shkruan Kosovarja.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj, me një buzëqeshje mjaft të ëmbël ku shkruan “Her smile has my heart”./Kosovarja/