Ky është aktori më i mirë kosovar sipas Nita Latifit

 

Nita Latifi është njëra prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nita Latifi mesa duket aktor të preferuar ka Ylber Bardhin, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi të publikuar në Instagram, Latifi u kërkon fansave ta ndjekin atë pasi e cilëson njërin prej aktorëve më të mirë kosovarë.

“Follow Ylber Bardhi njo prej aktorëve më t’mirë t’ktij veni”, ka shkruar ajo.

Në intervistën e fundit të Nitës për emisionin “Mirage”, mund të mësoni gjithçka nga jeta dhe karriera e saj profesionale. /Lajmi.net/