Ky është destinacioni që Learta u shfaq sot nga atje

Ndonëse vendi jonë është kapluar nga temperaturat e ulëta, Learta ska të ndalur kundrejt destinacioneve luksoze.

Vendi i radhës që ajo zgjodhi që të kalojë disa ditë dhe të pushojë së bashku me familjen e saj është Dubrovniku, shkruan Kosovarja.

Meqë rrjetet sociale janë bërë mënyra më e mirë e komunikimit dhe e njoftimeve për këdo, atëherë edhe Learta ska pasur si t’i shpëtojë kësaj dukurie.

Ajo për pushimin e saj na ka njoftuar përmes faqes së saj Instagram, hiç më larg se sot.

Pamja që ajo zgjodhi për të treguar se ku ndodhej, ishte tejet përallore dhe mahnitëse.

E neve nuk na mbetet gjë tjetër përpos ti urojmë një pushim sa më të mirë. /Kosovarja/

Learta Jakupi

Publiée par Albania Viral sur Dimanche 20 janvier 2019