Ky është detaji i cili vërteton se çifti i shoubizit u nda përfundimisht

 

Tashmë u vërtetua se ndarje e tyre është përfundimtare.

Pete Davidson ka bërë një tatuazh që shkruan “i mallkuar” me shkronja të mëdha mbi tatuazhin që ai dhe Ariana e kishin bërë së bashku, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

E kjo e vërteton se dyshja përfundimisht i kanë ndarë rrugët. Nuk ishte vetëm ai që e ka hequr tatuazhin që e lidh me ish-in.

Edhe Ariana Grande duket se nuk ka mbetur prapa për të larguar tatuazhet që ndërlidhen me ish të dashurin e tij.

Çifti ishin të fejuar dhe po jetonin bashkë. Kujtojmë se Davidson ka edhe tatuazhe të tjera që e lidhin me Ariana Granden mirëpo mbetet të shihet nëse do t’i heq të gjitha./Lajmi.net/