Ky është detaji që Tuna e zbuloi padashje në “Mirage”

  Në maj të vitit 2017 Tuna u bë nënë për herë të parë.      

Këngëtarja nga Maqedonia, Altuna Sejdiu apo Tuna ka qenë e ftuara e radhës në “Mirage”, e cila ka folur për jetën e saj private dhe karrierën profesionale, shkruan lajmi.net.

Ajo poashtu flet edhe për lidhjen me Patrisin, njohjen me të dhe zbulon disa gjëra që nuk i keni ditur rreth tyre.

Në intervistën e mëposhtme mund ta mësoni historinë e saj me Patrisin dhe se kur pritet të bëhet nënë për herë të dytë. /Lajmi.net/