Ky është mashkulli më seksi i estradës sipas Ana Kabashit

 

Ana Kabashi ka qenë e ftuara e radhës në “Kë Zgjedh”.

“Kë Zgjedh”, është një nga rubrikat më interesante të “Mirage”, ku Ana këtë herë zgjodhi në mes estradës, shkruan lajmi.net.

E pyetur se kush është mashkulli më seksi në skenën tonë shqiptare, Alban Skenderaj apo Ledri Vula? Kabashi zgjedh njërin prej tyre dhe jep arsyen.

Për të mësuar se kë zgjedh, shikojeni storien që ua sjellim në vazhdim.

Vlen të ceket se, Ana Kabashi të premten lanson projektin e ri muzikor që titullohet “Na thej”. /Lajmi.net/