Ky është një “xhevair” i mj.ekësisë tradicionale gjermane: Një kupë pastron ar.teriet dhe parandalon sëm.undjet më serioze

Avantazhet e shumta do ju vijnë si rezultat i kombinimit të këtyre produkteve shumë të shëndetshme të cilat kanë një efekt pozitiv për shëndetin e trupit tonë.

Benefitet e kësaj pije janë:

Rregullon qarkullimin e gja.kut.

Parandalon dhe trajton bllokimin e arterieve.

Parandalon dhe trajton arteriet e mbyllura.

Rrit natyralisht imunitetin.

Pastron natyralisht mëlçinë.

Përbërësit:

4 thelpinj hudhre

1 rrënjë xhinxheri (3-4 cm)

2 litra ujë

Përgatitja:

Lani limonët dhe prijini në copa. Qëroni hudhrën dhe hidheni bashkë me limonin dhe xhinxherin në një blender. Vendoseni përzierjen në një tenxhere. Shtoni 2 litra ujë dhe ngrohini bashkë derisa të ziejë.

Menjëherë ulni nxehtësinë sapo të ketë filluar të ziejë dhe lëreni të ftohet. Kullojeni me anë të një site dhe mbushni shishet e qelqit.

Pini një gotë çdo ditë, të paktën dy orë para çdo vakti ose konsumojeni me një stomak bosh. Trajtimi i kurës zgjat për 3 javë më pas bëhet pushim për 1 javë. Pas pushimit ju mund të vazhdoni përsëri me të njëjtin cikël.

Gjithashtu mund t’i shtoni dhe pak mjaltë për të ëmbëlsuar. Pas 3 javësh përdorimi ju do shikoni ndryshime të mëdha në trupin tuaj, do ndiheni të rigjeneruar plotësisht. Ju lutemi krahas punes sone te palodhur per t’iu informuar , na e shperbleni dhe juve , vetem duke shtypur ( Foton apo Videon qe ndodhet me poshte ) . Faleminderit per mirkuptimin .