Ky është produkti i vetëm që forcon dhe trash vetullat brenda 1 muaji, do të ngelni pa fjalë

Shpeshherë mes femrave qarkullon shprehja që nëse fytyra i ngjan një pikture, vetullat janë konturet e saj. Kjo është arsyeja përse ankoheni gjithmonë me miket se vetullat tuaja nuk janë ashtu siç doni, që parukierja nuk di t’ua heqë apo se nuk arrini të gjeni formën e duhur.

Loading poll ...

E thënë më ndryshe, të flasësh për vetullat është një temë e gjerë më vete pasi arrijnë të ndryshojnë paraqitjen e fytyrës , të theksojnë tiparet dhe të plotësojnë në mënyrë harmonike make up-in.

Për vite me radhë, vetullat e holla kanë qenë të preferuarat e shumë femrave, por vitet e fundit vihet re një dëshirë për të patur vetulla sa më të plota dhe natyrale.

Në qoftë se jeni lodhur konturuar çdo ditë vetullat me laps, lexoni këshillat e mëposhtme që trashin vetullat dhe u japin një formë të përsosur. Me këtë trajtim ju detoksifikoni folikulat e qimeve dhe eliminoni toksinat nga lëkura. .

Dhe përbërësi sekret është Xhel aloe vera.

Aloe Vera Gel

Aloe vera ka në përmbajtjen e saj shumë antioksidantë dhe substanca hidratuese që ushqejnë qimet e vetullave dhe parandalojnë rënien e tyre. Kjo është arsyeja pse liderët më të mëdhenj të industrisë kozmetike i kanë kthyer sytë tek vlerat e saj të mrekulleshme.

Merrni një sasi të vogël xheli nga aloe vera dhe me ndihmën e gishtit tregues ose të ndonjë furçe lyeni vetullat para së të flini. Lëreni të veprojë tërë natën, në këtë mënyrë lëkura do e përthithë ashtu si duhet.

Të nesërmen lani fytyrën dhe vetullat me ujë të vakët. Ky veprim duhet përsëritur 2-3 herë në javë dhe ju lutemi mos harroni te na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi (Foton) e cila ndodhet direkt pas perfundimit te fjalise . Faleminderit per mbeshtetjen SHQIPE .