Ky person i jep pozitivitet Albatrit Muqiqit

Para pak dite, këngëtari i njohur Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona u bënë prindër të binjkëve.

Me këtë rast, ata kanë morrë urime e dhurata të shumta si nga rrethi familjar ashtu edhe shoqëror, shkruan “Kosovarja”.

Mirëpo, Albatriti as në momente gëzimi nuk lë anash për ndjekësit e tij postimet në rrjete sociale.

Është Albatriti i cili sot postoi një foto me babain e tij, e ajo që na bie në sy është mbishkrimi i tij “Gjithmonë pozitiv/ të dua” shprehet ai. /Kosovarja/