Kygo dhe Rita Ora sjellin këngën e re “Carry On”

 

Edhe Rita Ora ka sjell këngën e re.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka publikuar këngën e re “Carry on”, në duet me Dj e njohur norvegjez Kygo, shkruan lajmi.net.

“Carry On⚡️ është zyrtarisht jashtë botës TANI! ? Shikoni në storie për të parë videon! Ka shumë magji në botën e @ Pokemon dhe ka qenë një nder i tillë i pabesueshëm që të bëheni pjesë e saj dhe të krijoni për @detectivepikachumovie me ju @kygomusic”, ka shkruar Ora në Instagram.

Për më shumë shikojeni videon e plotë. /Lajmi.net/