Kylie Jenner në një moment intim me partnerin

 

Kylie Jenner ka publikuar disa imazhe nga festa e djeshme.

Kylie Jenner dje festoi Pashkët bashkë me partnerin dhe familjen e saj, shkruan lajmi.net.

Në rrjete sociale, ajo ka postuar disa fotografi, përmes së cilave tregoi se si festuan dje dhe si kishte zgjedhur të vishet.

Në një prej atyre fotove, Kylie u shfaq duke shkëmbyer puthje pasionante me të dashurin e saj, Travis Scott.

Ajo kishte veshur një fustan të gjatë, i cili ia theksonte format bombastike trupore. /Lajmi.net/